

BEWUST
BEWEGEN
Chi Kung en Tai Chi
di 20 apr
|Buiten
Een lessenreeks voor wie een energieboost nodig heeft! Tijdens deze wekelijkse les leer je de eenvoudige staande IJzerenhemd Chi Kung houdingen uit het Universal Healing Tao systeem, gecombineerd met de korte Tai Chi Chi Kung vorm van 13 bewegingen.


Tijd en locatie
20 apr 2021, 10:30 – 29 jun 2021, 12:00
Buiten, Gent
Over het evenement
Introductie en kennismakingsles op 20 april online, in beweging komen via de Tao voor iedereen, zij die reeds les volgden en nieuwe mensen die kennis willen maken! 10 euro vooraf over te schrijven! Nadien ontvang je de zoom link.
Reeks van 9 lessen start op 27 april! De lessen starten online op en gaan buiten door vanals het mag, op een mooie stille plek in de natuur vlakij Gent St-Anna. Het adres wordt meegedeeld bij inschrijving. Schrijf je dus enkel in als je eenmaal de lessen buiten doorgaan ook fysiek in Gent aanwezig kan zijn!!
Data: 27 april, 11, 18, 25 mei, 1, 8, 15, 22, 29 juni
GEEN les op 4 mei!
Kom eens proberen, de les is toegankelijk voor iedereen! Op voorhand inschrijven. Instromen is mogelijk zolang er plaats is.
Tijdens deze wekelijkse les leer je de IJzerenhemd Chi Kung houdingen uit het Universal Healing Tao systeem.